Zamieszczaj dodatkowe informacje, dodawaj komentarze i nowe obiekty

Zamieszczaj własne informacje o obiektach wodnych

Chcielibyśmy aby Serwis Wodowskaz był regularnie wzbogacany coraz to nowymi i wiarygodnymi opisami obiektów wodnych. W trosce o to umożliwiamy każdemu użytkownikowi zamieszczanie tutaj informacji nie tylko o samych obiektach wodnych jak jeziora, rzeki czy prywatne stawy, ale także przede wszystkim informacji o atrakcjach jakie w okolicach tych obiektów można znaleźć. Ma to na celu wypromowanie tych miejsc i zwrócenie uwagi na ich turystyczne walory. Sposób zamieszczania ogłoszeń jest prosty. Wystarczy poprzez formularz kontaktowy wysłać nam daną informację o obiekcie, a my po weryfikacji zamieścimy ją w serwisie.

Oczywiście w każdej chwili można dzielić się swoimi spostrzeżeniami o danym miejscu dodając komentarze na podstronach obiektów wodnych. Wystarczy być zalogowanym do swojego konta na Facebooku i można dzielić się swoimi uwagami, które od razu będą publikowane przy danym obiekcie. Mogą to być pomocne informacje dotyczące danego miejsca, ale także opinie na jego temat.

W Serwisie można także dodawać zupełnie nowe obiekty wodne. Jeśli więc wiecie o jakimś zapomnianym jeziorku, stawie czy starorzeczu i chcecie zwrócić uwagę innych na ten obiekt, bo np. oferujecie tam jakieś konkretne usługi, to możecie dodać informację o danym miejscu poprzez formularz "Dodaj obiekt". Po uzupełnieniu formularza następuje nasza weryfikacja takiego zgłoszenia. Jeśli wszystko jest w porządku opublikujemy tę informację na stronach serwisu.

Zespół Wodowskaz.